Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol a legérdemesebb hálószobáb...

Hol a legérdemesebb hálószobába ágyat és tolóajtós szekrényt vásárolni? (Mömax,Möbelix,Jysk,Ikea)

Figyelt kérdés
Szállítási költségek/Törzsvásárlói kártya adás stbstb.

#ágy #tolóajtós szekrény #Hálószoba újítás
2020. máj. 22. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Lomtalanításkor kell körbe menni tesa!
2020. máj. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szállítási költségeket meg tudod nézni a honlapjukon. Azt hogy hol érdemes az aktuális akciókról függ, és hogy mi az elképzelésed. Én nem szoktam sajnálni rá az időt ezért először a honlapjukat (bár ezzel igazából időt spórolok) , ha tetszik valami akkor személyesen is megnézem őket. Csak ezután döntök. Mivel egy szekrényt sok évig használ az ember szerintem megéri a fáradságot.
2020. máj. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Jófogás vagy marketplace. Az új bútorok közül a jobb minőségűek ára nagyon magas. Értsd úgy hogy egy 3 ajtós nagyszekrény 2-400000 Ft. Ikeában meg semmit sem vennék mert egy túlárazott gagyi lomtár kreténeknek... Talán a jysk.
2020. máj. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Ikeás tolóajtós nálam nagyon bevált. A jysk, möbelix, mömax szerintem gyengébb minőség. A kika meg túl drága, és a honlapjukról kb. semmi se derül ki.
2020. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi Jyskben vettünk ágyat, és mi meg vagyunk vele elégedve. Illetve szekrényt is vettünk már Jyskben, eddig nekünk minden okés volt. Tény, hogy az egyik szekrényt elég nehéz volt összeszerelni, de a minőséggel nem volt baj. Én anno Ikeában néztem ágyat, de olvastam konkrétan azokról az ágyakról véleményeket a webshopban, és hát végül arra ösztökéltek a vélemények, hogy ne ott vegyem meg az ágyamat. :/
2020. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ha a minőség számít akkor Ikea. Jysk nekem nem jön be, és drága is, ahhoz képest, hogy eddig bármit vettem ott mindnek látható anyaghibáik voltak.
2020. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Helyes válasz ***** válasza:
A möbelix csaló cég.A katalógusban lévő bútorokhoz még polc se jár bele.Kiszedik, oszt te vedd meg hozzá 17e -ért.Satöbbi disznólkodás.NE MENJ ODA!ha jót akarsz.
2021. ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!