Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek is előfordult olyan...

Veletek is előfordult olyan hogy vásárlási mánia tört rátok?

Figyelt kérdés
valkivel előfordult olyan hogy vásárlási mániája volt hogy minden pénzét elköltené csak vegyen olyan dolgokat amik testznenek például új ruhák vagy egy figura játékfigura de ha eggy nincs akkor legyen több vagy ugyanugy mint mikor volt a koronavírus ha minden üzlet becsukott akkor gyerünk rendelni valamit stb ?? valakivel volt így ??
2020. máj. 23. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogyne, barátnőimmel szoktunk néha ellógni otthonról, de nagyon jó érzés.

Sok ruha, sok próbafülképen töltött perc 😁

2020. máj. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vagy valami figurák vásárlása kik szeretnek pénzt költeni??
2020. máj. 23. 00:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Mániának ugyan nem mondanám, de azért van, hogy én is szeretem elverni a pénzemet hülyeségekre, amikre nincs is igazából szükségem, de azért örülök, hogy megvettem.

Például szeretem gyűjtögetni a mozis menükhöz kapható topper figurákat, és ott kint tartani őket a polcomon. Moziban is szoktam kérni az aktuális film mellé, de utólag is gyakran rendelgetem őket, annak ellenére, hogy kissé borsos áron adják őket. De próbálom úgy felfogni, hogy legalább cigizni nem cigizek, szóval az így megspórolt pénzt kéthavonta elverhetem ilyenre.

De ruhaüzletben is sokszor van olyan, hogy meglátok valami jó kis pólót, inget, pulcsit, és szívom a fogamat, mert kissé drágább, mint amennyit én rá szoktam áldozni ilyenekre, de végül nem bírom otthagyni.

2020. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mozis menükhez topper figura az mi?
2020. máj. 23. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Amiket a mozis pohárra lehet pattintani.

Például ezek:


[link]

2020. máj. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aha
2020. máj. 23. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!