Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik rendszeresen drogokkal...

Akik rendszeresen drogokkal élnek, felvállalják, hogy ők drogosok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 02:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de az se mindegy milyen drogról van szó.
2010. júl. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
max az ilyen oldalakon válalják fel ahol aztse tudod ki ő. személyesen embereknek mindig tagadják, közbe maguk tudják, bár egy ideig maguknak is tagadják. bár van aki bevalja de abból is 2 kategória van. vannak a csicska nyomorékok akik szerint akkor húde menő és van aki pl sokév drogozás után felválalja mert nembírja folytatni ezt az életett és le akar álni. "a leszokáshoz vezető első út a függőség beismerése"
2010. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van amelyik már annyira drogos ,hogy szarik rá mások mit gondolnak róla azok bevalják még hangoztatják is de azért legtöbb az tagadja
2012. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, fel. Es hiaba hagyom abba\tettem le mindent, akkor is az maradok, hiaba nem nyulok semmihez eletem vegeig.
2013. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!