Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz idén nyár vajon?

Lesz idén nyár vajon?

Figyelt kérdés
Lassan május vége, de még mindig majdnem fagy reggel napközben is alig 20°C van. :(

2020. máj. 23. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, biztatóak a kilátások, az pedig nem baj, ha történetesen nem várható a következő 1 hónapban gatyarohasztó kánikula.

[link]

2020. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Majd visszasírod te még ezt az időt.
2020. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még csak május van, ami tavasz, valamint nyáron is kellenek 1-2 alkalommal hűvösebb, esős napok; mert kell a növényeknek is mondjuk a folyadékpótlás, meg az állatoknak is szal pár ilyen borúsabb nap szerintem simán belefér. Meg amúgy szokott már nálunk itt ilyen nyári idő lenni mostanság is. Pestmegyében lakom, én teljesen elégedett vagyok az időjárással, szerintem tök jó. :)
2020. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi lesz, viszont csapadék is kellene mert nagyon kevés esett eddig tavasszal. A klímaváltozás miatt eltolódtak az évszakok, úgy fog bedurranni a nyár hogy csak pislogni fogsz és az x. hete tartó kánikulában csúcsra pörgeted majd a légkondit.
2020. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem!
2020. jún. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!