Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen promóciós kódok vannak...

Milyen promóciós kódok vannak fent star stablen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Arra lennék kiváncsi hogy van-e jelenleg működő promóciós kód.

2020. máj. 23. 20:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
Erre en is kivancsi lennek😂
2020. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
15%
BASZKI NINCS KÓD!!! rider kell? vegyél, most volt akciós a lifetime! sc kell? vegyél, minden hónapban van dupla sc hétvége! kódéhesek....
2020. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
34%
Ja tudod nem mindenkinek van pénze minden hónapban sc-re -.-
2020. máj. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon szinte mindig fent vannak az aktív, és külön a már lejárt kódok is. [link]
2020. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Második vagyok. Képzeld, nem szoktam sc-t venni, pláne nem minden hónapban. Egy fél éve hogy utoljára vettem sc-t.

És nem is azzal van a bajom, ha valaki kódokra vár, de használja már az internetet, és az ezer sso oldal valamelyikén nézzen körbe, ne gyakorin kérdezgessen.

De bevallom, mostanában nem igen van rider kód. Remélem hamarosan azért kapunk (vagyis kaptok) egyet. Sc kódnak feleannyi értelme sincs mint a rider kódnak. Aki (fizetett) rider, az megengedheti maganak h vegyen sc-t mert ugye vett ridert is. Akkor neki màr nem is olyan fontos az sc kód.

De ha valaki nem rider, mert nem vesznek neki, egy rider kód sokkal jobb és értékesebb minden szempontból mint az sc kód.

2020. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Utolsó, miért gondolod azt, hogy aki vett ridert az megengedheti magának, hogy vegyen sc-t? Egyáltalán nem... Azért mert valaki rider, az nem jelenti egyből azt, hogy gazdagok is és ki tudnak,, dobni" minden hónapban több ezer ft-okat egy játékra. Én pl. szülinapomra kaptam meg a lifetimeot még évekkel ezelőtt úgy, hogy akciós volt. És azóta sose vettünk sc-t, szóval nagyon jól jön az amikor kapunk pár százat.

Ilyen alapon mondhatjuk, hogy a rider kódoknak semmi értelme, mert egyszer mindenki ki tudja fizetni...

2020. máj. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Kicsit félreérthető voltam. Ezt én a gyerekekre értettem, hogy akinek a szülei beleegyeztek, hogy költhet a gyerek egy játékra.

A lifeot meg én is akciósan vettem, úgy éri meg a legjobban. Mert a 12k forint tényleg kicsit sok, a 8k már elviselhető ár egy örök riderért.

2020. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia, májusban a következő kódok vannak:

HORSESNACK : egy almát és egy répát kapsz a lovadnak

STARSHINEPLUSH : egy plüsst kapsz, amit állat helyett hordhatsz a lovadon.

READTHEBOOK : Ez állítólag ugyanazt ad, mint az előző, egy unikornis plüsst.

BLACKMASK: EZ CSAK STAR RIDERNEKNEK! kapsz egy maszkot.

STARSTABLEVEST: megkapod a Vest

INSPIRATION2018: Kapsz egy pólót.

Remélem, tudtam segíteni. A kedves veszekedőnek meg üzenem nem csak sc-t, és Riderséget lehet kapni a kódokból, hanem az exkluzív ajándékokat is :)

2020. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Mostmár lehetne valami rider kód :/

Én life vagyok, nen nekem kell, de vagy fél éve h utoljárs adtak rdier codot :/

2020. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt! :)
2020. júl. 7. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!