Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SZERETNÈLEK LEGFÖBB :: FIUK...

IstokEni69 kérdése:

SZERETNÈLEK LEGFÖBB :: FIUK VÁLASSZA ÈRDEKEL ,lányok vèlemènyei is jöhet:: mèrt gond ha PASIK nöi bugyit viselnek az CIKI de ha hölgy felvesz egy fèrfi Farmert minden OKÈ hogy VAN EZ ?

Figyelt kérdés
A válaszok korektek legyenek köszi megèrtèsetek.

#Fèrfiak nöi bugyiba #fèrfiak is viselnek nöi bugyit.
2020. máj. 24. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
wtf? Miért hordana női bugyit? b*zis és kényelmetlen. Melyik nő hord férfi farmert?
2020. máj. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd. Ha valakinek ez a fétise, nekem semmi kifogásom ellene. :)

Ha abban érzi jól magát: viselje.

2020. máj. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Te nem magyar vagy? Mi a fene az, hogy szeretnélek legfőbb? Ennek van értelme?

Női bugyiban a csomag nem nagyon fér el. Egyébként csak akkor látszik, ha az a férfi mások előtt levetkőzik. Ha nő lennék igencsak meglepődnék. De ha előttem így mutatkozol, akkor vagy orvosnő vagyok és nem érdekel, vagy hancúrozni készülünk, és akkor sem.

Van még néhány szituáció, de ne csodálkozz, ha melegnek néznek.

Hogy miért? Mert egy sztereotípia szerint a melegek nőiesek. Néha igen, néha nem. Persze akadnak olyanok, akik egyébként heterók, de nőiesen sminkelik magukat, nőies ruhákban járnak, de simán (régies szóval élve) piperkőcök. Ők nem gondolják magukat nőnek, de így érzik jól magukat. Stb.

A férfi farmerben mi az, ami erőteljesen eltér a nőitől? Nem mondom, hogy semmi eltérés nincs a kettő között, de nem olyan markáns, mint egy alsónadrág és bugyi közötti eltérés.

Mélyebb társadalomtudományi értekezéssel nem tudok neked szolgálni, de köröttem úgy tapasztalom, hogy általában elnézőbbek az emberek a nőkkel. Pl. ha két lány összepuszilkodik, milyen helyesek. Ha két férfi, akkor nem lehetnek mások, mint…

Egy nem meleg ember, aki szokott felnőtt filmeket nézni, semmi gondja sincs a leszbikus jelenetektől, de két férfi együttlététől a képen már viszolyog.

Nem tudom miért van így, de nem csak a bugyi lehet gond, és egyoldalú megítélésű.

2020. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
A válasz a kérdésben van. Mert az egyik ciki, a másik meg oké. Általános iskolás koromban kitalálták, hogy a bolondballagáson kollektíven a fiúk öltözzenek lánynak, a lányok meg fiúnak. Na most mivel tele van a világ emo-s hülye p.csákkal, akik rövid, kékre festett felnyalt hajjal, piercinggel és bőrnacival pózolnak, az utóbbi verzióban már semmi furcsa nincs. A fiúknak viszont k.rvára égő női ruhát felvenni, főleg egy egész iskola előtt.
2020. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom egyikkel sem.

Bár egy nőnek nem olyan kényelmetlen egy boxer, de a női bugyi viszont nagyon szűk, nem tesz jót a férfi nemiszervének szerintem.

2020. okt. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyu, mi segíthetünk!!


Üdv.:

Országos Pszichiátriai és Neurológiai Intézet

2021. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem még hogy bugyi vagy fecske, laza boxert hordok de van hogy még inkább azt sem sokkal jobb számomra szabadabban van kényelmes, na most én véleményem az hogy egyik nem részéről se van helyén, na most nadrág az ma már uniszex, van el térés a ki alakitásukban, van női férfi, az valóban érdekes számomra is nőnél miért normális pl férfiasan öltözik pl sport cipő mondjuk melegítő, férfi változatban, nőiben is van nőies sport cipő melegítő, férfi venne fel valami nőies öltözéket, akkor már illető le van bu...izva, másik csak az én véleményem mindha meg fordult volna a nadrág viselet, nők bő nadragokat hordanak a férfiak meg feszülöst, számomra férfiként jobban tetszik egy nőnél az testhez álló nadrág főleg formás test alkata van, férfiaknál szerintem inkább bővebb legyen, kb messziről virít a feszes nadragban jobb és bal oldalra laposra préselt herék, szerintem nem egészséges, de kinek mi a jó.
2022. szept. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!