Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell elképzelni egy...

Hogy kell elképzelni egy otthoni online komplex nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Aki már kipróbálta írjon, hogy hogyan működik

2020. máj. 25. 22:29
 1/2 anonim válasza:
100%
Én origót csináltam, az írásbeli vizsgáknál két kamerának kell vennie téged, csak online szótárat lehet használni ami a beépített rendszerben van. A vizsga előtt a vizsgabiztos fogad egy zoom szobában ahol elkéri a személyidet aztán elindítja a vizsgát. Minden feladat ugyanaz mint papír alapon. A rendszer folyamatosan menti a munkád, de ha megszakad 2 percnél tovább az élő kapcsolatod akkor a vizsgád érvénytelen. A szóbeli beszélgetés is zoomon zajlik
2020. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az euroexam is ugyanilyen volt mint az origó. Előtte segítenek beállítani a kamerát a megfelelő szögbe, meg körbe kell mutatni a szobát hogy panoráma képet tudjanak csinálni. Egyébként szerintem pl a levélnél még jobb is, mert így legalább nem kell figyelni hogy szépen írj :D Ha valaki bejön a szobába vizsga alatt akkor érvénytelen a vizsga, illetve a szóbelinél volt akinek nem ment rendesen a zoom, de megoldották mindenkinél. Nagyon türelmesek voltak és segítőkészek :))
2020. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!