Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak reggel, amivel...

Mit csináljak reggel, amivel nem keltek nagy zajt?

Figyelt kérdés

Szóval, most karantén ideje alatt van, hogy egész éjszaka nem alszom, nem értem hogyan, de még fáradt se vagyok. A lényeg, hogy ilyenkor, mikor már rengeteg idő telt el, nagyon unatkozom. Éppen 5:46 van, és a családom még soká kel, én viszont nem akarok visszaaludni, mert pár óra múlva (online) órám lesz..

A kérdés, hogy ilyenkor mivel tudnám produktívan tölteni az időm, ami elég halk ahhoz, hogy ne keltsek fel senkit?

Lakásban élek (erkéllyel), úgyhogy nincs olyan sok lehetőség, hiszen nem túl nagy, tehát a hang is mindenhova "elér".Ráadásul a testvérem velem egy szobában van, úgyhogy a mi hálónk kizárva.


Előre is köszönöm az értelmes/hasznos válaszokat, tippeket! :)



#család #ötlet #unalom #hajnal #Halk, #Hasznos,
2020. máj. 26. 05:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olvass! Vagy vegyél egy fejhallgatót és nézz tv-t, hallgass zenét...
2020. máj. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:
46%

Akár tartod, akár hallgatod az órát, készülj rá.Már ha nem a kalapács helyes használata a tananyag.

Vagy gyakorizz...

2020. máj. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
programozz..
2020. máj. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!