Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A haikyuu ova-k hogy vannak...

Napsugár987 kérdése:

A haikyuu ova-k hogy vannak sorrendben? Többi lent.

Figyelt kérdés

Már majdnem befejeztem a sorozatot és láttam, hogy vannak filmek is.

Már utána próbáltam nézni, hogy milyen sorrendben jönnek, de nem vagyok biztos benne...valaki leírná nekem a helyes sorrendet? Nagyon hálás lennék érte!❤️



2020. máj. 26. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Az összes film és az OVA-k egy része is csak összefoglaló részek az évadokhoz, semmi új jelenet nincs bennük. Amik nem recap-ek:

1. évad OVA: Haikyuu!!: Lev Genzan!

2. évad OVA: Haikyuu!!: vs. "Akaten"

3. és 4. évad közötti OVA: Haikyuu!!: Riku vs. Kuu

2020. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem, hol nézted meg? Mert nagyjából egy hónapja letörölték, és sehol nem találom:(((
2020. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ!!!!!<3

Másik kérdezőnek (tudom, hogy nem nekem szólt a kérdés, de talán tudok segíteni) elvileg uraharashopon fent vannak(még nem néztem meg) plusz még dolgoznak a részek fordításaival is. Illetve, ha angol felirattal bevállalod én a 4anime.to-t nagyon meleg szívvel tudom ajánlani. Nagyon sok anime és anime movie van fent tök ingyen és több mint kiváló minőségben. :)

2020. máj. 27. 01:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm!!! Igazából elnézést, hogy kicsit ködösen kérdeztem, valójában magára az alap sorozatra voltam kíváncsi😊

Nem is hallottam még erről az oldalról, de most biztosan belevetem magamxD Köszönöm szépen, nagyon hálás vagyok!!!

2020. máj. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!