Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kamaszkori depreszió miatt...

Kamaszkori depreszió miatt szétvagdosott kézzel mit lehet csinálni, hogy ne lássa mindenki aki szembejön az utcán?

Figyelt kérdés
Ha van köztetek olyan, aki szintén így járt, mit csináltatok vele? Hogyan éltetek együtt tovább ezekkel a hegekkel? Engem szörnyen frusztrál és már ezerszer megbántam azóta.

2020. máj. 27. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1) Hosszú ujjas póló, pulóver

2) Smink

3) Kipróbálni a kifejezetten (műtéti) hegekre javasolt Contactubex gélt, ami régi, és nemcsak műtéti hegekre is jó. Viszont nem olcsó, manapság 3000 és 4000 között van a 20 g-os krém ára. Hosszasabb kezelés szükséges a hatásához.

2020. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia! Késői válasz, de hátha valakinek szüksége van rá. Én félbevágtam krumplit és bedörzsöltem a hegeket. Ezt csináltam minden nap (kisebb darabokba felvágod aztány irány a hütő)fél évig, és m@ra alig látszik valami, csak kicsit érzékeny.
2020. szept. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!