Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fájdalmat meg lehet szokni?...

Fájdalmat meg lehet szokni? Hogyan érhető el hogy jobban toleráljam a fájdalmat?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Nem, nem lehet megszokni. Vannak emberek akiknek magasabb a fájdalomtűrésük, de kutatások azt mutatják, hogy valójában ugyanakkora fájdalmat éreznek, egyszerűen csak jobban tűrik.


Nem tudod elérni, hogy jobban toleráld a fájdalmat.

2020. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem van egy olyan rossz szokásom, hogy ha ideges vagyok, vagy unatkozom, akkor feltépem a körömágyam. Régen jobban fájt, de mostanában már nem különösebben(normálisan gyógyult, nem néz ki máshogy mint ahogy kéne). De kapcsolódva az előző válaszolóhoz, nagyon nagyon max is csak úgy érhetnéd el, ha hozzászoksz azzal hogy sokat érzed, de ha "jobban akarod tolerálni", akkor nem értem hogy miért választanád ezt...
2020. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Régen jobban fájt, de mostanában már nem különösebben"

- Valószínűleg elhalt egy csomó idegvégződés és emiatt kisebb a fájdalom. Ha gondold tépkedd fel a lábujjaid is, onnan meg fogod tudni, hogy vajon a fájdalomhoz szoktál-e hozzá vagy megváltoztt valami a körömágyadban.

2020. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!