Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne több követőm...

Hogyan lehetne több követőm Instagramon?

Figyelt kérdés

Létrehoztam egy motivációs oldalt, úgy érzem megvan ehhez az én kellő motivációm is.

Segíteni szeretnék másoknak is, de sajnos nem tudom hogyan érhetnék el több embert.

Már van fent 6-7 kép, be is követtem már 100embert mégis csak 2en követtek vissza, pedig ez már 2 napja történt.

Pénzem nincs, hogy hirdessem az oldalt, kértem is segítséget de senki sem tenné ki az oldalam, pedig én tényleg segíteni szeretnék, engem is a bölcsek és motivációjuk húztak ki a depresszióból.

Köszönöm a válaszokat! :)



2020. máj. 28. 19:03
 1/7 anonim válasza:
Boros Milannak van erről egy videója youtube-on, esetleg azt megnézheted, hátha segít...
2020. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Le írnád a címét is?🙂
2020. máj. 28. 21:57
 3/7 anonim válasza:

"ÍGY SZEREZD MEG AZ 5000 KÖVETŐT INSTÁN!"

Amúgy neharagudj, az előbb tévedtem, Boros Malu néven találod meg, és a teljes neve Boros Milán, elnézést kérek😅

2020. máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Semmi baj mindenki tevedhet..☺️
2020. máj. 29. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
bajnok_06 néven megtalálsz instán, írj rám és kiteszlek követésre, több mint 650 követőm van
2020. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kövess be random embereket és a legtöbb visszakövet
2020. okt. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt tettem
2020. okt. 4. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!