Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet rendesen elektromos...

Gitarozniszeretnek kérdése:

Lehet rendesen elektromos gitározni gitár erősítő nélkül?

Figyelt kérdés
El szeretnénk kezdeni elektromos gitározni és nem tudom hogy lehet-e gitár erősítő nélkül elkezdeni. Válaszotokat előre is köszönöm!

2020. máj. 29. 13:17
 1/9 anonim válasza:
100%
Elkezdeni el lehet, viszont a gitár hangja így nagyon gyenge és halk lesz. Előbb-utóbb nagyon fogsz vágyni egy erősítőre, ami számtalan új lehetőséget tartogat majd számodra.
2020. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
En is ugy mennek mar a BMW-mel ... a kulcstarto mar megvan :)
2020. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mojjo ***** válasza:
Számítógéphez hozzá lehet kötni, szóval megoldható. A hogyanjához én sajnos hülye vagyok, de remélhetőleg majd jön valaki, aki nem csak savazni tud, hanem ért is hozzá.
2020. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak be kell dugni a megfelelo helyre :P
2020. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy kulso hangkartya modult (roland) es hasznalod a szamitogeprol.
2020. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 FerencDávid válasza:

Lehet

Én viszont nem ajánlom, halk lesz és nem lesz arra jó amire veszed, hogy különböző stílusokat tudj vele játszani.

2020. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vannak pár ezres erősítők, most arra hogy halld, hogy mit csinálsz szerintem ideálisak.

[link]

[link]

Fejhallgatóval gyakorolni ezek is jók.Vagy használtan 15 körül már egész használható cuccokat kapni.

2020. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 El Golfo válasza:
Kell egy jó pc, vagy laptop, kell egy audio interface (roland, line6, focusrite scarlet) kell egy DAW software (reaper, cubase) na meg kell egy gitár amp software (guitar rig, amplitube) a daw csak akkor kell ha fel is akarod venni amit játszol. Ha boss gt100, vagy line 6 pedált veszel azokban benne van minden 3in1, plussz analógban is használhatók külső erősítővel. Az interface-el nyomsz egy mp3 backingtracket, és mehet rá a móka! Mindezt lehet fejhalgatóval is, ha pedig később úgy döntesz, hogy kell a hang, akkor beruházol egy ládába vagy egy, PA rendszerbe... Nekem most ez a setup. Számomra több az előnye, mint a hátránya, egyéni ízlés kérdése! Elektromos gitár valamilyen erősítés nélkűl, olyan mint a ferrari motor nélkül... jó, jó, de minek?
2020. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy rákötöd otthon a nagypapa rádiójára. Nekem egy Velence de luxe volt az első erősítőm és nem is volt olyan rossz.
2020. szept. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!