Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok hasonló sorozatokat...

Tudnátok hasonló sorozatokat ajánlani nekem?

Figyelt kérdés
A kedvenc sorozataim: Sex Education, Riverdale, The Vampire Diaries, Outer Banks, Never have I ever

2020. máj. 29. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
10%
Az összes többi netflixes sorozat. Pl: Lucifer, Blood& water, Sherlock, Ez így nem oké
2020. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%

Az első hármat néztem, szóval megpróbálok azokhoz hasonlót mondani.


Igazából olyat nem tudok, ami annyira hajazna a Sex Educationre, viszont szerintem érdemes az Atypical soriba is belenézni. A Riverdalere pedig sok sorozat hajaz. Ilyen például a Pretty Little Liars, Elite, You. Mármint, mind a háromban jelen vannak gyilkosságok, az első kettő tinikről szól. Esetleg a Dare Me-t is tudnám ajánlani, elég jó kis sorozat, tinikről szól, thriller. Gondolom ha a Vámpírnaplókat ismered, akkor a The Originals és a Legacies sem ismeretlen számodra, de ha esetleg még is, akkor ajánlom őket. Illetve a Teen Wolfot is ajánlani tudom, nekem az a nagy kedvencem, vérfarkasos, tinikről szól. Akkor esetleg Bitten, The Secret Circle, V Wars, Light as a Feather, Shadowhunters. Illetve esetleg a Scream, Tagged és Slasher. Mindhárom tinikről szól ha jól emlékszem (de ha nem is, akkor is viszonylag fiatal korosztályról), thriller-horror.

2020. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!