Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok szomorú?

Miért vagyok szomorú?

Figyelt kérdés

Szóval az van, h amikor elkezdodott a karanten, a baratnom ossze veszett velem...ekozben ketto baratja felvette vepem a kapcsolatot.

Az egyikkel nagyon megbantam h beszeltem...buntudatom volt miatta, es 1 honapon keresztul minden este sirtam emiatt is, meg h a baratnom osszeveszett velem.

Aprilis kozepen a baratnom ramirt es megbeszeltunk mindent...1 honapig tok jo volt mindent

Csak tortentek dolgok, es elkezdtem vagdosni magam. Tudom h a vadosassal semmi nek lesz jobb, de akkor ugy gondoltam...

Mar nagyjabol megoldodott minden de meg mindig szomoru vagyok, es hangulat ingadozasaim vannak.

Tudom fura kerdes de miert vagyok meg mindig szomoru?

Mit tegyek?


2020. máj. 31. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem közre játszik az időjárás is. Mint köztudott, az esős, viharos időkben az embernek elmegy minden kedve, nehogy kimozduljon, hiszen veszéles. Ez genetika. Van családi háttere, valami? Hány éves vagy? Lehet olyan korban vagy. Nekem egyébként a karantén alatt, egy szűk szobaban (WC fulke méretű) bezártság, zsúfoltság érzete adódott, pedig nagyon nagy az udvarunk, a lakás sem egy szűk lakás, megélhetésnek még megfelel. Ez mind az időjárás miatt van. Elég sokszor volt rossz az időjárás, ráadásul én is gondoltam vagdalásra, de gyorsan lemondtam róla tudván, hamar vége ha megpróbálom élvezni amit tudok. Kifeküdtem az udvarra és bámultam az eget. Felszabadultam. Próbáld ki, hogy kimész a ház elé (ha panelban laksz), vagy az udvarra és kifekszel egy kicsit.
2020. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!