Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiatalon elpazarolnám a...

Fiatalon elpazarolnám a pénzem ha az álmaimnak akarok éllni?

Figyelt kérdés

Most 18 éves fiú vagyok, középiskolába járok, a szüleimmel nem nagyon engedhettük meg magunknak sosem a drága telefonokat,számítógépeket.

Nem voltunk úgy mond "csórók" csak apuék eltették a pénzt ételre, ruhára.

Diákmunkával keresem a pénzem, jelenleg azon gondolkozom, vegyek-e számítógépet, telefont, stúdió kellékeket?

Szeretnék az álmaimnak éllni de mivan ha sosem jön vissza a bele fektetett pénz?

Aki kérdezné zenében akarok elhelyezkedni.

Azokat amiket anyuék sosem vettek meg nekem, most megakarom venni magamnak, de félek ha most elverek több száz ezreket, gépre,telefonra, akkor mi lesz késöbb?

Autó,Jogosítvány,Ház

Ezek mind nagyon drága kiadások, ha most elköltöm a nehezen megkeresett pénzem késöbb megfogom bánni?

Nagyon nehéz döntés elött állok,szerintem túl gondolom talán.



2020. máj. 31. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha lépten-nyomon elemezve hallgatsz zenét, újat is, régit is, tőled idegen stílusokat is, akkor vélhetően ez lesz az, amiben könnyen tudsz kimagasló lenni. Nyilván meg kell tanulnod jól tárgyalni és jól kell promótálni a cuccot, de ehhez kell a termék, és nem egy-két track. Kábé mikor lenne neked alkalmas nekiállni végre?
2020. jún. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem egészen így értettem, zeneileg úgy értem hogy mint előadóművész szeretnék nyomot hagyni a világban.
2020. jún. 1. 00:32
 3/13 A kérdező kommentje:
Még ebben az évben szeretnék bele kezdeni
2020. jún. 1. 00:35
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Ahhoz tudod mire kellene először költeni?
2020. jún. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Persze, már össze írtam egy alapot.
2020. jún. 1. 00:37
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Tanárhoz jártál?
2020. jún. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hogy érted? Ének tanár?
2020. jún. 1. 00:40
 8/13 A kérdező kommentje:
Rap zenét akarok csinálni, úgy érzem nagyon menne ez az új vonalas Trap
2020. jún. 1. 00:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést.
2020. jún. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Semmi baj :)
2020. jún. 1. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!