Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikortól lesz olyan nyárias...

Mikortól lesz olyan nyárias idő, hogy már rövidnadrágot lehessen hordani?(:

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Az jó kérdés ez a kérdés bennem is felmerült már április közepén rövid gatyában szoktam lenni de mostmár áhh tegnap pl be kellett füteni olyan hideg volt
2020. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A retró rádióban azt mondták, hogy most csütörtöktől.

De meg lehet nézni az időképet is:

[link]

2020. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de johetne mar a nyar. Vicces hogy junius van es még megy a kazan...
2020. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az OMSZ előrejelzés szerint záporos zivataros idő lesz hol szórványosan hol többfelé. 25 fok felett meg inkább keleten délkeleten lesz csak. Úgyhogy a legfrissebb prognózis már olyan nagy meleget országosan nem ír. Látom kedves 3. válaszoló, Te is fázós vagy. Én meg ma reggel prémes pufi kabátban mentem a kutyával sétálni. 26/n 😄
2020. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szoktam gondolkodni mostanában a saját kertemben azon, hogy felvehetnék legalább egy rövidgatyát. Másfél-két hónapja időnként pucéron, vagy fürdőgatyeszban vagyok a kertemben.

Na nem pont tegnap. :) A youtube-on, javaslom, nézz körül, sokan az oroszok közül imádnak télen a hóban fetrengeni meztelenül. Sirálylány! :P (JegesNaci...?)

2020. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves négyes, most már értem, mivel veszed rá a kutyit a sétára! Rámutatsz a prémedre: "Jössz sétálni, szívem? Ha nem, akkor ez lesz a vége! Na ugyi!" ;-) (Bocsánat a morbiditásért. Szeretem az állatokat, sose tennék ilyet és valódi prémet se hordok.)
2020. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én idén már vettem kb egy fél hétig. :)
2020. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én kb. március óta rövidnadrágban vagyok, és a párom is nagyjából április óta. Szóval mi meg nem nagyon értjük, hogy minek ilyenkor kabát meg ilyesmi, amikor mi rövidnadrágban sem fázunk. 🙄

28/F 26/L

2020. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!