Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is van ezzel így?

Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Nem félek a haláltól. Igen, ez elég "menőző" kijelentés, de nem annak szántam. Inkább kíváncsian tekintek rá, egyfajta célként. Ha eljutok odáig, megnyugodhatok, hogy itt vége, és vár valami új.

Van, hogy jön egy gondolat: "De szeretnék meghalni!" De nem mert depressziós lennék, csak érdekel és vonz, mint egy szakadék, amibe beleugranál, hogy érezd az adrenalint és a süvítő szelet.



2020. jún. 3. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Na most itt ülök, és nézem ezt a kérdést, és nem tudom eldönteni, hogy unatkozol, vagy valami nagyon szar az életedben, vagy néztél egy rakat, vagy csak egy ilyen témájú filmet...

Hány éves vagy? Miért nem arra fordítasz ennyi figyelmet ami a mostban van?

2020. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Félreértetted. Nem ezen pörgök folyton, nem nézek róla filmeket, és igen, azzal foglalkozok, ami most van. Csak érdekel. Ha mondjuk feljön mint beszédtéma, elgondolkozok rajta. Nem unatkozok. 16 L.
2020. jún. 3. 15:59
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdést azért tettem fel, mert érdekelt, hogy hányan vannak még így.
2020. jún. 3. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, én a megöregedéstől félek, nem a haláltól feltétlen, hanem az itt fáj ott fáj gyógyszer stb problémáktól.

Ez esetben szerintem próbáld ki a szabadesés élményét, olyan helyzeteket amik irányítottan nem veszélyes-veszélyes dolgok, kamu halálközeli élményeket adnak. Pl bungee jumping vagy zipline, függőhídon menj át, ilyesmik. Nyilván ez sem feltétlenül válasz a kérdésedre, de hátha az élmény ad valamit a gondolataidhoz :)

2020. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Félni én sem félek tőle, de úgy vagyok vele, hogy nekem nem fog fájni
2020. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!