Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igényelhető új rendszám?

Igényelhető új rendszám?

Figyelt kérdés
Autó átíráskor igényelhetek új rendszámot a régi helyett, mindenféle indok nélkül? Egyszerűen csak szeretnék az S-ből kapni egyet én is.

2020. jún. 4. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni rendszám ára 115 000 Ft. Ez nem tér el semmiben a szokásostól (3 betű, 3 szám), csak kívánságod szerint kapod meg.

Egyéni rendszám ára 435 000 forintok. Ez lehet 4 betű + 2 szám, vagy 5 betű + 1 szám.

2020. jún. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom mennyire legális hazudni, de ugye ha elhagyod mindkét rendszámodat, akkor új forgalmi kell és kapsz új rendszámot is.
2020. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De nem szeretnék hazudni, csak egyszerűen szeretném lecserélni az régi rendszámom a jelenleg aktuális rendszámra, amit most osztanak.

Ilyen indokot elfogadnak?

2020. jún. 4. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Leírtam nem?! 115 000 forintba kerül. Nem kell indoklás. Más lehetőség nincs
2020. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem egyéni rendszámot szeretnék..
2020. jún. 4. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__16..


Szerintem a legegyszerűbb, ha felhívod a kormány ablakot vagy a közlekedési hatóságot.

2020. jún. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De, te egyéni rendszámot szeretnél. Nincs más lehetőség arra, hogy ne azt kapd, ami jut, hanem azt, amit szeretnél.
2020. jún. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!