Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csináltattam piercinget fülem...

Csináltattam piercinget fülem tetejébe és most járt le a 2 hónap. Szeretném kicserélni karikára és vettem is, de nem vágom, hogy kell berakni, mert ez egy teljes karika. Valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés
-

2020. jún. 4. 11:06
 1/2 anonim válasza:
Kicsit hajlítsd el az egyik szárát
2020. jún. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljes karika esetén lehet szegmenzáras, félzáras, és hamis teljes karika is (ami teljes karika, de valójában van benne egy pici megszakítás, ahol el lehet hajlítani, hogy nyíljon az ékszer).

Szegmenzárasnál ki kell pattintani az zár részt úgy, hogy a karikát megpróbálod úgymond tágítani. Visszazárásnál pedig egyik oldalát behelyezed a helyére, majd a másikat erővel bepattintod így zárva az ékszert.

Félzárasnál lehet pattanózár, vagy lyukzár. A pattanózárat ki lehet nyitni húzással úgy, hogy egy pici zsanérszerűségen forog el a zárrész a karikából, ott nyílik és ott is zárul, ha befelé nyomva a helyére pattan. Lyukzárasnál a zárrész vékonyabb anyagú, ugyan úgy elforog, de nem egészen pattan a helyére, hanem a karika üreges anyagába csúszik bele.

Az utolsó karikatípust a többitől ellenkezőleg spriláis irányba kell elforgatni, úgy nyílik és visszafelé is úgy zárul.

Behelyezés előtt sokszor próbálgasd a kezeiddel, majd a kezeiddel tükörben, mert nem túl könnyű a fülbe elsőnek berakni és lezárni ;)

2020. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!