Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha átmennétek egy...

Summer2 kérdése:

Fiúk! Ha átmennétek egy lányhoz és a lánynak lennének állatai, tyúkok,kutya, macska,kert és nem a legmodernebb házban lakna de rendezett környezetben akkor ti nem neznetek le ugye? Mennyit számít?

Figyelt kérdés

Sok házi munkát végzek,kb mindent megcsinálok otthon munkát, és nem vagyok finnyás

19L


2020. jún. 4. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Bár nem tartozom már régen a célzott körhöz, így régimódi lehetek, de én azt írnám válaszként, hogy Sőt! Pozitívum.

Lenézni a plázacicát sem nézem le, de inkább legyen két liba a lány kezében, mint két rúzs, két energiaital, két mobil (egyszerre).

2020. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Aki ezek miatt lenéz, az annyira értéktelen ember, hogy nem számít.

Ha ok nélkül elbizonytalanodnál, akkor figyeld az állataid: finoman szólva, nem fogják kedvelni az ilyen embert. Bár, ő sem őket, és ezt a háborút az állatok nyernék meg neked.

2020. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem nézném le, nekünk is vannak tyúkok, de ha azt kérné hogy etessem meg biztos hogy nem tenném mert félek a tyúkoktól :D 19/F
2020. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaj teee :D
2020. jún. 5. 16:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia állattenyésztő kérdező .

Véleményem szerint minden típusú embernek megvan a párja.

Legyen ez szegény, gazdag, csúnya vagy szép, okos vagy nem . Ideális lenne ha megtalálhatnánk azt aki szintén szereti az állatokat, nem fél megfogni egy tyúkot stb.

Sajnos amit én látok az mást mutat.

A fiúk festett lányokat, dekoratív modell alkatot keresnek akinek jó munkája van. A lányok jólkereső pasit, akinek sok a szabadideje, izmos a teste és jóképű,aranyos.

Nade! Én sem vagyok jóképű, mégis hallottam irigy mondatokat a gyerekeim haverjaitól hogy "de jófej apukád van".

És mondták már hogy utálatos vagyok.


Ami biztos, hogy egy városon élőnek mindig büdös lesz a pipi-kaki. Ha valaki nem "ül" le veled az állataid közé és nem tisztelettel néz munkádra, állataidra, otthonodra ami szintén te vagy azzal kicsi az esélyed boldogan sokat együtt lenni.

Ne hagyd magad megváltoztatni.

Én is gondolkodom hogy parlagonlévő kertemet bekerítem és szárnyasokkal oldom meg a fűnyírást.

2020. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Még egy mondat idefér.

Én nagyon örülnék ha egy ennyire természetkedvelő leány kerülne a családba. A fiam is imádja a csirkepörköltet nokedlival ! 🤣

2020. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen jó lenne egy ilyen fiú, csak az a baj hogy a barátom szerintem nem foglalkozna az allatokkal
2020. szept. 1. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezért mondtam (ötös) hogy az a pasi lesz számodra megfelelő, aki elfogadja veled együtt a háziállatokat és az életmódot amit ez jelent. Mert ugye aki állatokat tart, ott elkerülhetetlen hogy ne legyen ezzel járó melléktermék .

Biztos hogy találsz, állatokat kedvelő, kertet művelő pasit. Sőt ! Szerintem találtál, csak nincs bátorsága ezt nyilvánvalóan kijelenteni. Meg ugye valljuk be, ha egy pasi úgy mint te, háztályi gazdaságot tart, akkor nemszivesen hagyja el.

Te otthagynád egy pasiért azt amit eddig felépítettél?

🙂

2020. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondtam én hogy már megtaláltad . Biztos azért nem irsz .
2020. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!