Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha meg szeretnék rendelni egy...

Ha meg szeretnék rendelni egy könyvet, amit csak külföldön (amerikában) adnak, akkor meg lehet rendelni, hogy Magyar országra, azon belül a megadott pontos helyre szállítsák ki?

Figyelt kérdés
A választ előre is köszönöm!

2020. jún. 4. 21:31
 1/4 belapus ***** válasza:
100%
Amennyiben szállítanak Magyarországra, igen.
2020. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mégis, mire gondoltál?? Azt adod meg h Magyarország?? Vagy mit? :-DDD
2020. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ostoba kérdés helyesírási hibákkal. Ha a cég szállít Magyarországra is, és a vaskos szállítási költséget is megfizeted, akkor nincs gond.

Azt meg hogy gondolod, hogy nem pontos helyre szállítanák, végképp nem értem.

Egyébként létezik ilyen, csak nem külföldről rendeled meg, hanem hazai bolttól. Antikváriumoknál szokott ilyen lenni, hogy tudod, van egy régiség valahol a világban, és beszereznék-e neked.


Nem tudom, mindenre igaz-e, de ebay-en rendeltem volna egy 3000 forintost dolgot USA eladótól. A szállítási költség 12 000 Ft lett volna.

2020. jún. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 belapus ***** válasza:
Amerikában nemigen foglalkoznak azzal, hogy hajóra teszik és 40-80 nap alatt ér célba.Ők átadják egy csomagszállításra specializálódott vállalkozásnak ( pl. Fedex, UPS stb. ) és legkésőbb 2 hét alatt megkaphatja a vevő.
2020. jún. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!