Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tetszik az alábbi szövegr...

Hogy tetszik az alábbi szövegrészlet?

Figyelt kérdés

- Szóval – kezdte anyu – Wilsonék kitalálták, hogy mivel a kisboltukban jól ment a házi készítésű cukor, ezért szeretnék, ha lenne egy saját kis cukorkészítő vállalkozásuk, de egyedül nem fognak tudni hozzákezdeni. Megkérdeztek minket, hogy tudnánk e valakit aki tud nekik segíteni. Brad-del felajánlottuk a segítségünket, és meggondolatlanul a ti segítőkészsé-getekkel is számoltunk úgyhogy…

- Na, anyátok hosszú beszédét leegyszerűsítve, Kelly és Herry kitalálták, hogy akarnak egy cukorgyárat és azt mondtuk nekik a ti nevetekben is, hogy szívesen segítünk nekik az ötlet megvalósításában.

- Idáig megvagyok - vakargatta az állát Rus –, már csak azt nem értem, hogy ez nekünk miért lesz jó?

- Azért, mert ha jól indul be a biznisz, akkor vehetünk házat, lehetne saját kertünk, meg akár még medencénk is...

- És mi lesz, ha elbukjuk?


Ez a könyvem eleje felé van, nagyon várom, hogy mit gondoltok róla. Építő jellegű kritikát szívesen elfogadok.



2020. jún. 5. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már miért nem egy teljes fejezetet?


Én nagyon elveszettnek éreztem magam ebben a részletben, nem ismertem egy szereplőt sem, csak a párbeszéd volt. Így erről nem tudok mit mondani, viszont a helyesírást átnézhetnéd még: nem sok hibát találtam, de pl amit úgysem találnál meg, az a "segítőkészsé-getekkel". Gondolom elválasztás akar lenni a sor végén, viszont nem neked kell odaírni a kötőjelet. Ha valami rendesebb szövegszerkesztőben írod, akkor annak van rá funckiója hogy automatikusan elválássza, ha pedig nem, akkor meg nem kell foglalkoznod vele.

2020. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ábrázolni kellene a szereplőket, a környezetet, érzelmeket.. Úgy írd le ahogy a fantáziádban megjelenik. A jó könyv titka az ütős kezdés, kíváncsivá kell tenni az olvasót... Kezdheted a csúcsponttal és visszavezeted a szálat honnan hova jutottak ..
2020. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!