Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lànyok nektek mennyire izzados...

Lànyok nektek mennyire izzados a làbatok? Mibe izzad legjobban?bokazokni,titokzokni vagy harisnya? Kort is irjatok,köszönöm☺

Figyelt kérdés
2020. jún. 6. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ha meleg van, akkor bármiben izzad a lábam. Amúgy csak olyan cipőben, ami nem bőr/nem valami természetes anyag.
2020. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én rengetegszer hordok térdzoknit (combig érő zokni) nyáron is, abban kicsit melegem van de elég fázós vagyok ezért nem nagyon visel meg, térd alatti zokni is jó, bokazokniban meg bármikor lehetek mert nem lesz benne melegem, harisnyában szoktam izzadni általában, titokzoknit nem hordok. :-) 16/l
2020. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem szokott izzadni a labam
2020. jún. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hál istennek nem vagyok nagyon lábizzadós, viszont pamut zokniba izzadok bele legjobban. Harisnyába pedig legkevésbé. Mondjuk ehhez az is kell, h jó minőségű bőr cipő legyen, vagy legalább a talpbetét. Sokat számít, ahogy a szellőzés is. Hiába izzad a lábam, a lényeg, h tudjon kifele párologni a cipőből. És ebből a szempontból jobb a harisnya, ugyanis a nylon nem szívja be a nedvességet, a pamut meg igen. Vagyis a harisnyán csak keresztül megy, míg a zokni magába szívja, ami miatt sokkal lassabb a kipárolgás ezáltal a tisztulás. Lehet, h harisnyában erősebb szagú lesz, viszont a cipő levétele után nem sokkal egyre kevésbé érezni, mert könnyebben kiszellőzik, mint a pamut.
2020. júl. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!