Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mit tennétek a...

Mit csináljak? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Külföldre költöztem közel 7 hónapja a családomhoz. (nem tudok haza menni egyes problémamegoldás miatt). Otthon hagytam az összes barátom, közben ott hagyott a párom akivel 4 évig voltam együtt. Kérésem pedig az, hogy olyan szituációban vagyok ami számomra nagyon rossz. Folyamatosan lesem a telefont, hogy mikor írnak a barátaim, folyamatosan várom, hogy mikor írt a volt párom (barátként tartjuk a kapcsolatot). Ideges leszek ha nem írnak, nagyon rosszul érzem magam. Olyan mintha folyton szeretném, hogy foglalkozzanak velem. Túlságosan sokat van a kezembe a telefon. Ha el megyek nyelv kurzusra is, az helyett, hogy figyelnék inkább rögtön válaszolok egy üzenetre és munkán is. Telefonnal kelek és fekszem. Itt kint nincsennek barátaim. Annyira rosszul érzem magam az egyedüllétől, hogy már "veszekszem" másokkal, idegesítem saját magam a gondolataimmal. Apró, semmi dolgok miatt bele kötök bárkibe, pl:miért nem írt ekkor meg akkor, vagy miért nem válaszolt erre meg arra. Szeretnék sportolni, többet foglalkozni a tanulással, de annyira magamalatt vagyok, ha lehet így mondani, hogy nincs semmi motivációm. 78 kg-ról le fogytam 56 kg-ra 2,5 hónap alatt, mindez miatt. Kérlek, ne írjátok negatív kritikát. Segítségre van szükségem,hogy ezeket meg szűntessem, mert ez nem állapot. Nem hagyom magam felszabadulni, nem foglalkozom magammal és semmi. Aki teheti és úgy érzi van ereje segíteni, tanáccsal el látni hosszabban, nyugodtan írhat privátban. Szükségem van a jó akarásra. Nem szeretnék egy depresszióba esni és kárt tenni magamba. De ha nincs energiád erre és csak két mondatban tudnád megfogalmazni a válaszod, akkor azt is örömmel várom kommentnél. Előre is köszönöm mindenkinek.

20L


2020. jún. 6. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan ebbe a helyzetbe voltam mint te, amikor az első barátnőm dobott akkor folyton azt lestem hogy mikor ír (békülés céljából) aztán ezt megelégeltem és meg akartam szabadulni a telefonomtól. Ki kapcsoltam a telefont, be tettem egy fiókba és vettem egy nyomógombosat. A bnőm számát letiltottam aki még el akart érni az fogta magát és fel hívott szépen. Azóta még zavar is ha pittyen a messenger. Telefonozás helyett néztem egy jó filmet inkább, el jártam a szabadba, benéztem olyan boltokba amik érdekeltek, neki álltam gitározni tanulni. Szóval el tudja magát foglalni az ember telefon nélkül is. Én azt mondom hogy az emberiség leg hülyébb találmánya volt az okostelefon. Régen az emberek elvoltak egy nyomógombos szarral. Ha meg akartak nézni valamit akkor ott volt a számítógép és nem volt ennyi idegroncs ember. Persze jó ha van, de nem arra való hogy állandóan nyomkodni kell. Nálunk is a családba van egy ilyen személy aki jött vendegsegbe és állandóan nyomkodta azt a szar egyszer meguntuk és még mondtuk neki hogy most akkor vagy leteszed vagy ott az ajtó.
2020. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled. Nekem volt gyerekkorom kütyü nélkül és sokkal jobban értékeltem azt a világot. Viszont messenger nélkül nem tudok beszélni a barátaimmal. Nem tudnak fel hívni a telefonon mert az hatalmas költség lenne. Olyan országban élek én is és ők is, hogy hatalmas lenne a költség.
2020. jún. 6. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!