Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért pontozz le a Gyakori...

Miért pontozz le a Gyakori Kérdések sok olyan kérdést, ami nem is hülyeség?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok helyen láttam, hogy valaki teljesen normálisan leírt egy választ, de még akkor is 20% alatt pontozta. Ez miért van? Persze ebbe egy érett ember nem zavarodik bele, de szerintem bosszantó egyesek számára, hogy írnak egy jól megfogalmazott választ és közben 11%-ot kap az egész...

2020. jún. 7. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Egyrészt nem a Gyakori Kérdések pontozza le, hanem a felhasználók. Másrészt ez egy fordítottan működő oldal. Ha jót írsz, azt lepontozzák. Ha éktelen baromságot, azt fel. Ennek én azt gondolom két oka lehet:


1.) A lepontozók sötétek, mint az éjszaka, és fogalmuk sincs a dologról


2.) Simán csak irigyek, hogy vannak náluk okosabb, műveltebb emberek, akik tudják a megfelelő válaszokat a kérdésekre

2020. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Azért pontozzák le a normális válaszokat, mert 1000x meg volt kérdezve a kérdés vagy kamu és mindig vannak naiv, segítőkész palimadarak akik normálisan válaszolnak rá. Na ezért kell őket lepontozni, hogy tanuljanak belőle.
2020. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Írnál egy élő példát kedves kérdező?
2020. jún. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert az emberek like-dislike gombnak használjak a hasznos-nem hasznos gombokat. A más a véleménye, már megy is a lepontozás, függetlenül attól hogy lehet, hogy korrekt a válasz.
2020. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3. válaszoló


Szerintem a 2 válaszoló, elégé élő példa rá, pedig teljesen normálisan írt le mindendt.

2020. jún. 7. 17:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én értem a kettes válaszadó iróniáját, némileg egyet is értek vele, de hogy azért pontozzuk le a normális válaszadókat, hogy ne adjanak többet választ azoknak a hülyéknek, akik képtelenek a Google-t és/vagy ennek az oldalnak a keresőjét használni, nos ezzel viszont nem értek egyet. A hülyék miatt bűnhődjenek a normális válaszadók, ez komoly?


Ezzel azt akarom írni, hogy a példád rossz.

2020. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én most nem azokra a kérdésekre gondoltam, ahol egy csettentéssel meg lehetne keresni a Googlen, hanem pl. párkapcsolati kérdéseknél IS láttam, hogy sok ember le van pontozva, pedig nagyon jól leírta, hogy mit kéne/ nem kéne csinálni. Szerintem ez az egész pontozásos dolog rosszul van megcsinálva... :/
2020. jún. 7. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Még mindig nem írtál egy rendes példát.

Szerinted egyébként mi nem számít hasznos válasznak? (mert a szabálysértést törlik alapból).

Tehát a pontozás vélemény. És lehet, hogy valaki baromságnak érzi, amit írsz. Még ha szerinted igaz és jó válasz is volt.

Itt nem a szándékodat értékelik. És ha rossz pontot kapsz, miért kell kiakadni?

2020. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor van olyan is, hogy valaki leírja, hogy mit tanít a "kereszténység", csak éppen a másik felekezet szerint nem keresztény az illető.
2020. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem akadtam ki, csak nem értettem, hogy az a válaszoló, aki szépen összeszedetten leír valamit, az miért kap kevesebb pontot mint, az aki egy mondatott nem tud megfogalmazni rendesen vagy csak annyit ír oda, hogy "nem tudom"


Amúgy miért kéne példát írjak? Sajnos elég sok van ilyenből... :/

2020. jún. 7. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!