Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postan vagy foxposton lehet...

Postan vagy foxposton lehet olyat h nem elkuldom a csomagot hanem otthagyom h ott attudja majd venni a a cimzett?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, igen.
2020. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Es ha ugy adom fel foxposton h feladom ugyanabbol az automatabol es a cimbek is azt irom ahol feladtam akkor azt ugy otthagyjak es jo?
2020. jún. 7. 21:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha kifizeted a díját lehet. De szabad tudni, hogy miért nem adod át személyesen? Spórolnál egy ezrest kb, ha személyesen intézed.
2020. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azert mert egyikonk semmott lakik es lehet h csak igy tudnank elintezni egy idoben
2020. jún. 8. 12:31
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsi elirasert
2020. jún. 8. 12:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Most sem értem, de a választ megkaptad már. 😀
2020. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szakitasrol van szo es megmondom neki sok ido utan mar h vagy a heten es akk utolso lehetosege lesz beszelni is ha nem el vele akkor megkapja ugy a cuccait elmegy ahogy tud valamelyik nap v en nem tudom es levan zarva
2020. jún. 8. 19:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, így értem. Mondjuk ha én lennék ebben a helyzetben inkább a postát vàlasztanám. Igaz a foxpost olcsóbb, de postán a csomagot házhoz is viszik, vagy postán maradó ajánlott levélként adnám fel. Viszont ha ő erről nem tud a pm nem lesz jó, mert arról nem fog értesítést kapni. Foxpostot azért nem választanám ebben az esetben, mert számomra hülyeség lenne. Közös ismerőssel sem tudnád megoldani?
2020. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hat igazabol postat azert nem akartam mert nem egy orszagban elunk es nagyon draga de viszont mostanaban jart erre ahol feladnam foxpostot, meg postanal nem is tudtam hogyan van.

Olyan dolgok voltak h mar nem nekem kellene ennyit agyalni es tenni azert h o a cuccait visszakapja ugyh oldja meg.

2020. jún. 8. 21:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Foxpost csak belföldön kézbesít. Szóval így az is opció lehet. Azt hittem egy város, csak nem akarod látni. A gls azt hiszem jobban megéri, mint a posta, ha külföldre küldenéd.
2020. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!