Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Van egy szám amire lehet írni hogy Floyd és én igazán szeretnék segíteni ebben az ügyben ha már nem bírok tüntetni. Vagy 60 petíciót már alá írtam. Az lenne a kérdésem hogy mennyi az SMS díja ha erre a számra írok? Előre köszönöm a válaszokat!

2020. jún. 8. 00:00
 1/3 A kérdező kommentje:
A Floyd rose # véletlenül volt, az autocorrect miatt.
2020. jún. 8. 00:00
 2/3 2*Sü ***** válasza:
100%

Mivel nem tudjuk sem a számot, sem azt, hogy hol szerepel ez a szám, ezért nehéz lesz rá válaszolni. Az sem kizárt, hogy több ilyen oldal, telefonszám is létezhet.


A kérdés az, hogy az SMS-ből származó bevétel tulajdonképpen kihez is megy, és az ő bevétele valóban változtat-e valamin. Nekem nehéz elképzelnem, hogy pár ezer, vagy akár pár millió forint bármin is változtatna érdemben. Valószínűbb, hogy valakinek a pénztárcáját fogja gazdagítani. Ilyen módon meg ez szimpla látszattevékenység. A petíciók aláírása is sokszor az, de ott még van valami minimális esély arra, hogy egy petíció eléri a célját. (Általában nem szokta.)

2020. jún. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a szám 55156
2020. jún. 8. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!