Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A 17track illetve a China...

A 17track illetve a China post nyomkövető alapján a csomag már itt van az országban. (Arrived at destination country). A Magyar Posta nyomkövetése alapján meg még nincs az országba... Mit lehet ilyenkor tenni? (A többi lent)

Figyelt kérdés

05.12.én rendeltem Kínából.

A csomagot két napon belül feladták 5nap múlva ide is ért a 17track illetve a China post nyomkövető alapján. (Arrived at destination country). A Magyar Posta nyomkövetése alapján meg még nincs az országba... Pedig értelem szerűen az a repülő amin a csomag volt már leszállt. Több mint két hete itt a csomag, de semmi sem történik vele. Alap esetben, nem érdekelne, de most nagyon sürgős mivel utazom el és az utazáshoz kell... Hívtam őket, elhajtottak, hogy az biztos nincs még itt.



2020. jún. 8. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Vámraktárról hallottál már?

Nem úgy van hogy leszáll a repülő, és a futár kezébe nyomják a csomagot.

2020. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam. Csak nem gondolnám, hogy ez ennyi időt kell igénybe vegyen. Egyébként 22euro alatti összegről beszélünk. Tudomásom szerint még áfa sem terheli.
2020. jún. 8. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem terheli semmi, de akkor is ki kell várnia a sorát, hogy feldolgozzák, iszonyat mennyiségben rendelnek az emberek Kínából. Mert azt nem te meg a kínai eladó fogja állítani hogy mennyibe került, hanem majd a vámon aki átvilágítja, rákeres hogy tényleg annyiba került-e, és megállapítja, hogy rendben van. Ezzel meg 1-2 hétig is szórakozhatnak már belföldön, mire a postának átadják.
2020. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. jún. 8. 21:55
 5/5 anonim válasza:
En volt hogy egy honapot vartam miutan irta "Arrived at destination country", volt hogy 2 hetet, de olyan is szokott lenni hogy azonnal meglelem posta nyomkovetesen. Nem tudom mitol fugg de ne aggodj, meg fog jonni. Ha kezd lejarni a hatarido akkor irj az eladonak hosszabitsa meg. Nekem mindig meghosszabitottak es le jott :).
2020. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!