Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék eladni használt...

Szeretnék eladni használt ruhaneműt,(pár zsákkal!)hogy csináljam ,hogy ne ütközzek a NAV-ba?

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat mennyi az a pár zsák? Rakd fel Jófogásra.

Győri vagy amugy?

2020. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Saját dolgaidat eladhatod (jófogás, Vatera, FB Marketplace stb), évi 600.000 Ft-ig nem köt bele a NAV.
2020. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha viszont valahol megveszed, és viszonteladóként értékesíted, az ominózus pár zsáknyi ruhaneműt, akkor ha rájönnek, -szlengesen szólva- állva +b@sznak.
2020. jún. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon nyomott áron mennek a ruhaneműk az apróhirdetési oldalakon, és nagy energia eladni őket, mert méretek, posta, találkozó, tiszta krimi. Nem érdemes ekkora mennyiséget így eladni. Szerintem, ha annyira nem értékesek, akkor add inkább a szegényeknek. Tedd be egy gyűjtőbe. Én is betettem az összes olyan ruhát, amivel már nem tudtam mit kezdeni. Más kérdés, hogy lehet, hogy valamelyik turkálóban látod vissza, de ha elkezded őket hirdetni, tuti idegbajt kapsz. Te döntésed.
2020. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!