Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagymellű vékony lányok!...

Nagymellű vékony lányok! Nektek rendben van az önbizalmatok?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne,hogy azok a lányok akiknek viszonylag jó génjeik vannak, elégedettek magukkal?
2020. jún. 12. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Ha vékony és nagy mellű akkor már tökéletes?

Nem csak ennyi kell az önbizalomhoz, sőt látni sok olyan kövér nőt aki fel mer venni egy olyan feszülős ruhát hogy hátulról úgy néz ki mint egy gyűrűs féreg.

És ha nagy a melle és vékony viszont a feje olyan h csak egy meszes vödör segít rajta?

2020. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem pont a csúnya lányokra gondoltam :D Hanem akinek viszonylag az alakja is jó, arcra se annyira csúnya. :D
2020. jún. 12. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem a te kategóriád, kérdező. :D Ennyi ésszel inkább ne csajozz.
2020. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most el fogod dobni az agyadat.

Azért mert valakinek jók a génjei, mindig lesz valami, amivel nem elégedettek, sőt, a többség nem is a saját tulajdonságai alapján alakítja ki az énképét, hanem a visszajelzésekből, amiket kap, így néhzetsz ki olyan jól, ahogy akarsz, akármikor jöhet az utadba egy hülyegyerek, aki leszól, csak a kinézeted alapján ítél meg és egy hülye picsának gondol csak azért mert szép vagy.

Az hogy elégedett vagyok-e magammal nem csak a kinézetemtől függ.


Ja és mellesleg a lányok többségében (ha nem mindenkiben, de azt nem merem írni mert egyből válaszol valaki hogy de én..!!!) van egy ilyen hajlam, hogy csak a legkisebb hibáját simán meglátja magán, míg a szépségét nem. Mondja ezen túl lehet hogy meg van elégedve magával. A kérdés is rossz, az elégedettség mindenkinek mást jelent.

2020. jún. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!