Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha rendelkezek olyan fém...

Ha rendelkezek olyan fém pénzzel, amely már nem tükrözi az új pénzt azzal mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Például:

-Koszos

-Erős sérülések

-Elszíneződés

-És hasonlók


Az ilyen fém pénz már értéktelennek minősül?

Boltban már próbáltam, nem fogadták el.



2020. jún. 12. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyankor fogsz egy kis fogkrémet, egy más célra már nem jó fogkefét, vagy fémszálas dörzsit, esetleg mosogató szivacsot, és addig suvickolod, amíg elfogadhatóan csillogó lesz. Nekem bevált.
2020. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a boltba szoktam kérni, hogy ne ilyen használhatatlant adjon vissza. Nem szokott nekik tetszeni, de mivel mindíg ugyan oda járok így előfordult már hogy azt a koszos pénzt amit ők adtak vissza két napja, nem fogadták el. Mondtam hogy ők adták vissza ne szórakozzanak már hogy nem fogadják el. Aztán nagy szájhuzogatással elfogadták, de azóta mindig megkérem a pénztárost ha olyat ad hogy cserélje ki mert nem fogadják el. Egyszer pl szakadt 5000est akart adni vissza, mondtam hogy nehogy azt adja már mikor el se fogadják aztán. Azért 5000 forint nem olyan kis pénz...
2020. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!