Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt hogy kezeljem a helyén?

Ezt hogy kezeljem a helyén?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az történt hogy elmentünk a boltba és jött a nővérem a gyermekével! Azt tudni kell róluk hogy anyagilag nem igazán tehetősek! És a kis fiú oda hívott engemet a játékokhoz és nézegete a játékokat! És mondta a nővérem hogy a múltkor rá szólt a gyerekre hogy ne fogdosa a játékokat, és azóta csak nézegetni a gyerek! Természetesen mondtam neki válaszon egyet,lett belőle kettő is :)

Őszintén megmondom nekem ez olyan rosszul esett hogy csak ott nézte a kisfiú a játékokat hogy mikor haza mentem tényleg be könyeztem...el is vonultam a család elől közben az jutott az eszembe hogy mikor énis kicsi voltam anyukámat meg kértem hogy vegyen nekem egy játék autót és azt mondta hogy már nincs rá pénzünk! Szerintetek mennyire gáz hogy ilyen érzékeny vagyok az ilyes fajta dolgokra most is könybe lábad a szemem mikor ezeket a sorokat írom most 20 éves fiúként!


2020. jún. 13. 00:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!