Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki van a Springbonnie nevezetű...

Ki van a Springbonnie nevezetű jelmezben?

Figyelt kérdés
Sziasztok skacok! Egy olyan kérdésem lenne hogy ki van a Springbonnie nevű jelmezben (a Fnaf 3-ban már Springtrap)? Michael vagy William Afton (purple guy)? Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. jún. 13. 00:49
 1/3 anonim válasza:
94%
Szia! A Springbonnie jelmezben William Afton van. A gyerekek lelkei akiket megölt, szembeszálltka vele, és ez volt az egyetlen menekülési lehetősége, holott ő is jól tudta, hogy ez veszélyes lehet. Mikor felette a jelmezt, beszivárgott a víz, és az endoskeletont átszúrta William testrészeit. 30 év múlva feltárták a kriptáját egy bedeszkázott pizzéria egyik bedeszkázott szobájában, majd elindítottak egy horror attrakció keretein belül. Azonban ez a hely 1 hét alatt porigégett. Remélem tudtam segíteni.
2020. jún. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocsi, hogy beleszólok de igazából az úgy van, hogy elindítják az attrakciót, felveszik a játékos és a második éjszaka előtt a titkos safe roomot feltárják és ott találják meg Springtrap-et de ezt igazából Phone Guy is mondja idézem: “But I have an even better surprise for you, and you’re not gonna believe this- we found one. A REAL one.” És igazából Phone Guy figyelmeztet is arra, hogy az épület könnyen felgyullad szóval vigyázzunk, de én úgy tudom, hogy az ötödik éjszakán a tűz az szándékos volt, hogy William végre meghaljon, de ezt is túlélte, ezért szerepel a fnaf 6-ban szintén.
2021. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! William Afton bújt bele gyerekeket ölni. Később egy Springlock Failure miatt örökre a rabja lett a jelmeznek.
2023. máj. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!