Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges még elérni a deep,...

Lehetséges még elérni a deep, vagy darkwebet?

Figyelt kérdés

Napjainkban még ez lehetséges, vagy már teljesen lekapcsolták az egészet?

Régebben sokat böngésztem, kiszivárgott politikai titkokat, és cenzúra nélküli balesetek felvételeit nézegettem, és még sok más érdekes dolgot találtam. Valaki esetleg ebben tud segíteni, vagy csak beszélni róla?



2020. jún. 13. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Nem sokat tudok, de elvbe a mai napig elérhető, persze.

TOR böngésző kell hozzá, a CIA oldalán van fent vagy FBI-én nem tudom, keress rá. AZ oldalak pedig nem .hu meg ilyenek, hanem .onion oldalak. Viszont vigyázz azért hova mész fel, oda már komolyabb biztonsági cuccok kellenek azért, egy VPN alapból nem árt.

SZemélyesen nem voltam még fent, TOR-t se használtam még.

2020. jún. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meg fogsz lepődni, de ezek mind fent vannak a nyílt neten is. A kiszivárgott információkat simán torrenten közzéteszik, a gore és hasonló horror dolgok pedig olyan nyílt oldalakon vannak fent, ahová még regisztráció sem kell.

Túl van misztifikálva a "darkweb", mintha az valami elit felület lenne a kiválasztottaknak.

2020. jún. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A fent említett témákhoz egyszer véletlenül jutottam el a deepweben, és azért gondoltam, hogy csak ott elérhetőek ilyesmi dolgok.
2020. jún. 14. 11:15
 4/5 anonim válasza:

Természetesen lehetséges. Itt egy leírás, ez segít.

[link]

2020. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne de VPN nélkül NE!!!!!!!!!!
2020. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!