Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a szüleim...

Miért van az, hogy a szüleim nem értik meg azt, hogy 16 évesen a nyáriszünetben nappal akarok aludni és éjszaka pedig föntlenni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azé mert a kertbe kellesz kapálni
2020. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

16 évesen szerintem természetes dolog, hogy segítesz a szüleinek otthoni munkákban. Ezt ejszaka nyivan nem tudod megtenni. Nem tudom mindket szulod dolgozik-e, de ha igen biztos nagy orom szamukra ha munkabol hazaerve kevesebb otthoni dolog fogadja oket.

Másrészt alapból nem normális ez. Nappal találkozhatsz a barátaiddal, sportolhatsz, lehet barmilyen hobbid. A szüleid csak azt szeretnek, ha egy normális, egészséges eletet elnel anellett, hogy nyaron kicsit elengedik magukat az iskolások.

2020. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél lusta :D Én is nagyon kocka voltam, és egész nyáron éjszakai bagoly voltam, reggel 6-ig fent voltam és délután 3-4-ig aludtam, de mindig elmentem bevásárolni, szobámat rendbe raktam, belöktem egy kis mosást ki teregettem stb, így nálam nem volt gáz. :D
2020. júl. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, nekik picit talán "korlátozottabb" a gondolkodásuk, és nem mernek a "dobozon kívül" gondolkodni. Meg nemtom, pl be van nekik rögződve, hogy fiatal szervezet vagy, meg úgy egészséges, hogyha éjszaka alszol; meg szóval ilyen sztereotípiák mentén élik az életüket. Vagy pedig lehet, hogy zavarja őket; hogy nem akarsz "behódolni" nekik, és kezdesz felnőni. Tehát ennek ők pl nem örülnek, hogy vannak saját önálló gondolataid, kezdesz "kicsúszni a kezükből", mert felnősz. Ki akarják használni, amíg még parancsolhatnak neked; vagy pedig még akár az is lehet, hogy hangos, és visszhangzik a lakásban, ahogy püfölöd a billentyűzetet. :) De amúgy szóval nem feltétlenül akarnak jót; de rosszat se. Saját maguknak viszont mindenképpen jót akarnak. :) Tűrd még egy kicsit ezt a hozzáállásukat; nem kell már olyan sokáig elviselni. :) Ügyes leszel, kibírod. :) Amúgy azt nem tudom, hogy kedvesen, szeretettel; vagy parancsolgatva adnak hangot annak, hogy nem akarják , hogy este gépezz; mert ez is érdekes lehet. Ha pl csak megemlítik, hogy "ilyenkor amúgy aludni kéne."
2020. júl. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!