Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen formában van értelme a...

Ilyen formában van értelme a Gyakorikérdések.hu -n a pontozásnak?

Figyelt kérdés

"Én látom most is, meg azt is, hogy jól lepontozott 0-ra.:D


Hihetetlen emberek vannak. Kulturáltan vitatkozni azt nem tud, csak ilyen kicsinyes módon reagálni."

Már régebben megfogalmazódott bennem ez a kérdés, de amikor olvastam, hogy többen érzékelik ezt az állapotot, akkor gondoltam, felteszem ezt a kérdést.

Jó ez ilyen formában?



2020. jún. 16. 20:49
A kérdező szavazást indított:
Ilyen formában van értelme az "értékelésnek?" IGEN
NINCS
MÓDOSÍTANI KELLENE
24 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Van-e értelme?

Ha szerinted nincs, ne foglalkozz vele. Értelmetlen dolgokkal foglalkozni időpocsékolás. Persze ha nagyon unatkozol...

2020. jún. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves #1! Nem olvastad végig! Különböző statisztikákat hoznak ki, mert pontozni kell, "mennyire hasznos" a válasz! "-" jelbe tettem egy hozzászóló válaszát: "Én látom most is, meg azt is, hogy jól lepontozott 0-ra.:D

Hihetetlen emberek vannak. Kulturáltan vitatkozni azt nem tud, csak ilyen kicsinyes módon reagálni."

Egyetértettem vele, mert sokan csak azért jönnek ide, hogy beszóljanak, lepontozzanak.

Egyébként nem unatkozom, és ha tudok megpróbálok szívesen segíteni, válaszolni.

2020. jún. 17. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!