Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet még bárhol is beszerezni...

Lehet még bárhol is beszerezni mentolos cigit?

Figyelt kérdés
Tudom hogy megszűntek itthon. Na de kulfoldon pl. Vannak ilyen automatak amik pattintos mentolosak. Az itthoni mentolos formatumot mar sehol se lehet kapni? Keson kaptam sajna eszhez es nem tankoltam be vele. Amugy nem vagyok nagy dohanyos de a mentolos kifejezetten jo volt.

2020. jún. 17. 21:56
 1/3 bellobig válasza:
Hasonló cipőben járok. A Winston és az LD valami trükkel újra kihozott egy enyhén mentolos cigit. Állítólag a többi gyártó már feljelentette. Nem tudni mi lesz ennek a vége, de most még árulják. Én már a mentolos szivarkákat is kipróbáltam. A Marlboro nem rossz.
2020. jún. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ízesített cigaretta kártyát be lehet szerezni vagy külön pattintós filtert [link] [link]
2020. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a cigi kartya amugy milyen. Probaltad mar?
2020. jún. 24. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!