Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok követelező lenni...

Nem akarok követelező lenni de valaki animét ajánlana: 1.féle:szerelmi háromszög 2.féle:viszonzatlan szerelem(lány fiúba)a lány összejön mással a fiú úgy állítja be hogy a lány a barátnője és azután attól függ de lehet bármilyen pls!!?

Figyelt kérdés

#anime #nem kérdés
2020. jún. 17. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
harcolós is lehet? mert akkor tudok jó néhányat mondani...
2020. jún. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Akatsuki no yona, noragami, fruits basket nem kifejezetten a romantika a fő téma de vannak benne 3 szögek. 😊
2020. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kimi no Iru Machi: nem írok róla semmit, mert bármit írnék, spoiler lenne. Nagyon jól van félépítve a történet. Annyit mondok, hogy ezt az animét keresed. Már amennyiben még nem láttad.


Kimikiss Pure Ruge: igazából a fiú jön össze egy másik lánnyal, mert amolyan testvéri kapcsolatot próbálnak fenntartani, de nem spoilerezek többet. Nézd meg :)


Kuzu no Honkai: ez kifejezetten a viszonzatlan szerelemről szól, illetve arról, hogy hogyan próbálják ezt feldolgozni. Vannak hentai beütései, de nem vészes, s ég én is gy érzem, hogy kell oda.


Fukumenkei Noise: egyik kedvenc animém. Szerelmi háromszög, viszonzatlan szerelem a négyzeten, azon kívül rengeteg más is. De az anime helyett inkább ajánlom a mangát. Az anime befejezetlen, a manga még sokáig folytatja. Angol felirattal olvasható a neten (az utolsó pár fejezet sajnos még mindig hiányzik).


Kokoro Connect: szerelmi háromszög, minimális sci-fivel fűszerezve


Egyébként ha szerelmi háromszöget, szerelmi sokszöget keresel, rengeteg van. Nem tudom, mennyire vagy "finnyás" az animék terén, pl. én eléggé, így ki szoktam szűrni a már sablonosnak tűnő darabokat, csak néha nézem meg. Itt van még egy-kettő, ami viszonylag jó: Yosuga no Sora (kicsit hentai is), Hoshizora e Kakeru Hashi, H2O - Footprints in the sand, Tsurezure Children, OreShura, Sakurasou Pet na Kanojo, Nagi no Asukara, Inu x Boku SS, Shakugan no Shana (harc is van benne), Ao Haru Ride.

2020. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Esetleg Orange.
2020. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok és nyálasan fog hangzani, és nem utálom az ilyet, de szerintem sokkal jobb ha legalább a végére egymásra találnak az egyének :) olyan rossz nézni, amikor kettő karakter, aki szereti egymást, mindenféle baromságok miatt szenved, és nem lehet együtt, miért jó ez :(
2020. jún. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


ezek között biztos találsz valamit, ami érdekelni fog, ott a leírása is, el is olvashatod, remélem segíthettem :)

2020. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2020. jún. 22. 11:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Az Uta no Prince-sama-nak az összes évadját ajánlom (négy van belőle, ha jól tudom), amennyiben még nem láttad. Ez egy igazi sokszög xd. Igaz, én csak a 3.évadig tudtam nézni, mert utána már annyi srác bekerült a képbe, hogy konkrétan nekem rossz volt nézni, mivel én is inkább úgy vagyok vele, mint az 5.válaszol, de mivel háremet keresel, valószínűleg tetszeni fog, legalábbis remélem.

Amiket még ajánlok: Orange, Dance with devils, Vampire Knight (bár ez lehet, hogy inkább nem az)

2020. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

kedves 8.dik kommentelő az uta no prince samának hol találtad meg a részeit?

nekem csak a 13.részig volt meg:(

2020. júl. 2. 20:34
 10/12 tendorami válasza:
Kuzu no honkai, love and lies, Domestic girlfriend, Ao haru ride. Mindegyikbe van szerelmi háromszög.
2020. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!