Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tanárom egész évben fogdos...

A tanárom egész évben fogdos mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon örültem,hogy ilyen sokáig nem láttam az arcát ilyen sokáig de rettegek a következő évtől.Februárba megpróbált erőszakolni de pont kicsengettek.Minden héten egyszer éjfélbe látom ahogy bámul az ablakomnál.Depressziós lettem nem merem senkinek se elmondani ezt.Azt mondta baj fog a családommal történni.
2020. jún. 19. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy, de ne hagyd magad megfélemlíteni! Anyukádnak feltétlen el kell mondanod, és az igazgatónak/nőnek, úgy, hogy ő ne sejtsen semmit. Az igazgatónak intézkednie kell! Ha nem, akkor rendőrségi feljelentés! Nem ismerlek, de hiszek Neked! Fontos, hogy megalapozott legyen a cselekmény!

Éjfélkor még nem alszol? Ablakon nincs sötétítő függöny, redőny? Hogy látod, "ahogy bámul az ablakomnál." ?

2020. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez furcsa. Megerőszakolni, de kicsengettek? Órán akart megerőszakolni? Meg ez a "bámul az ablakomnál" is furcsa. Bocsi.
2020. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az ágyam mellett van az ablak.Nem tudok aludni mert félek.

2.Gondoltam,hogy valakik nem fognak hinni nekem.Nem akarok semmit részletesebben elmesélni.

2020. jún. 19. 22:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt nem is kell! Azért vannak az Édesanyák! Ha valamiért neki nem mered, testvéred vagy olyan közeli nagyon-nagyon megbízható személy, akivel meg mered osztani ezt a kellemetlen titkot, remélem van!?
2020. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Pedig egy ilyen anonim felületen nyugodtan elmesélhetnéd részletesebben. Jobban tudnánk tanácsot adni, ha ismernénk a helyzetet. És te is megkönnyebbülnél.
2020. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazad van kedves #5, de sok esetben attól is tartanak az emberek, (fiatalok) hiába "anonim", mégis ráismernek.
2020. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma éjfélkor is itt volt
2020. jún. 20. 15:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyedül vagy? Nincs otthon senki, hogy tudnál szólni valakinek? Ti már olyan ügyesek vagytok, lefotózni, felvenni telefonnal! Egyedül nem fogod tudni megoldani! Otthoni segítség kell! Egy fórum nem alkalmas ennek a megoldására! Vagy akkor ott gyorsan beszólni a rendőrségre! Ha van róla fotó, gyorsan elkapják.
2020. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Készíts róla fotót amikor bámul
2020. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!