Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom a szemüveget! Mit...

Utálom a szemüveget! Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szemüveges vagyok kb 2-3 éve. Eleinte nem nagyon érdekelt de az utóbbi pár hétben elkezdtem nagyon utálni. Nem is áll jól, és mindig attól félek hogyha eltörik vagy bármi baja lesz, hogy fogok látni? Nagyon utálom magamat így. Hiába mondja nekem mindenki hogy mennyire jól áll, mert én nem így látom. Kontak lencsét nem szeretnék mert az túl bonyolult lenne meg minden. Viszont a szemüveget is utálom. Kiskorú vagyok, így még megműteni nem lehet. És később se biztos hogy szeretném. Ajánlottak szemjavító tablettákat de nem váltak be pedig nem annyira súlyosan gyenge a szemem. Mit lehetne tenni ellene?

#szemüveg #utálat #szeretés #szemüveges vagyok #nem akarok szemüveges lenni
2020. jún. 21. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Műtét. Ha szemüveg nélkül használhatatlan a látásod, érdemes megcsinálni. Azt majd a szemorvos megmondja, hogy lehet-e és ha igen, mikor. Menj el egy vizsgálatra.
2020. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha perpillanat látni akarsz, akkor vagy szemüveg vagy megtanulod a lencsét kezelni. Nem egy ördöngösség, pár alkalmat szinte mindenki bénázik vele, de aztán belejön.
2020. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én most váltottam kontaktlencsére.
2020. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!