Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naruto kapcsolatai???🧡🧡

Naruto kapcsolatai???🧡🧡

Figyelt kérdés

Tudom, hogy Narutot élete szerelme kikosarazza de utána Saasukéval mi lesz?

Összejönnek? Vagy milyen kapcsolat lesz küzdtük? Még csak a negyvenedik résznél járok és kíváncsi vagyok, hogy tömören mi lesz... 🧡🧡



2020. jún. 21. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sasuka Sakuraval jön össze és Naruto Hinataval
2020. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER VESZÉLY!!! nem mondom hogy visszajön, de...

a falu biztonsága érdekében, nem megy vissza, mert olyan ereje van amiért megtámadhatják a falut, a borutoban van is erről szó... monduk meg is támadták a falut...vagy igazából nem tudom azért-e, de van róla szó, hogy nem megy haza mert akkor veszélynek tenné ki a falut

2020. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Igen, sajnos Naruto Hinatával jön össze a végén, Sasuke meg Sakurával (a mai napig nem tudom, hogy hozták ezt össze, de már mindegy is), de azért jó tudni, hogy még nem haltak ki a SasuNaru/NaruSasu shipperek. :D
2020. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
én azt is olvastam valahol hogy azért nincs sok sasuke és sakura pillanat mert a rajzoló vagy valaki onnan nem szereti ezt a shippet, valami ilyesmi volt. de szerintem cukik együtt
2020. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
sasuke és sakura a rajongók hatására jöttek össze
2020. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 animefanevör ***** válasza:
73%
Egész sokáig Naruto Sakurába volt szerelmes elvileg, de én úgy gondolom, hogy nem volt SZERELMES csak tetszett neki. De mint tudjuk végül Hinatával hozták össze, amit én teljesen ésszerű megoldásnak tartok. Ha elképzelem Hinatát Sasukéval, majdhogynem testvéreknek lehet őket nézni xdd De persze mindenkinek más a véleménye, és nem akarok senkit megbántani, demélem segíthettem :)
2020. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6-os, attól még, hogyha véletlenül Naruto Sakurával jött volna össze a történet végén, még nem lett volna kötelező Sasukének Hinatával összejönnie. :D Szerintem az lett volna a leglogikusabb, ha mindenki marad single módban, mert őszintén, senkit nem shippeltem túlzottan senkivel. :D
2020. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 animefanevör ***** válasza:
100%
#6. vagyok. #7 tudom, hogy nem lett volna kötelező, csak láttam pár shippet és szakadtam a nevetéstől, illetve a te megoldásodon sem csodálkoztam volna. :)
2020. jún. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
naruto ugy igazából sose volt szerelmes sakurába csak azért akarta sakurát hogy legyőzze sauskét mert ugye sakura szerelmes volt sasukéba naruto meg ki nem álhatta hogy sasuke nek ilyen jól megy a szekér és így csak egy verseny volt amiről sasuke nemtudott.
2021. márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!