Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Levélhullás a 25 C fokos...

Levélhullás a 25 C fokos szobában.A lakásba az új példányaim(2)levelei fonnyadni kezdtek.Szabadba helyezés nem lehetséges. Lehet megint túlöntöztem,minimális víz,bolti fölre,a lakásban száraz a levegő,szűrt a fény.Mit tehetek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 17:55
 1/3 A kérdező kommentje:
A pozsgafa szabadba,erkélyre való kihelyezése nem lehetséges.A lakásban ált. 25 C fok körüli télen, nyáron(30) a hőmérséklet.Milyen sűrűn önzözzem?
2020. jún. 22. 18:01
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindig bennt tartottam, az ablakban ahol éri a nap. Akkor locsolom mikor kiszáradt a föld. Télen ritkábban, de nyáron gyorsabban kiszárad, ezért most kb hetente locsolom, és úgy nő mint a gomba.

Ezért egy idő után átültettem. Letörtem belőle pár darabot és kigyökereztettem, így most még több van. Kicsiben és nagyban is.

Én úgy olvastam, higy azért hullat ha túl meleg van neki télen, mert ilyen kor a hűvöset szereti, de most nyár van ezért nem értem.

Ne aggódj ez a növény nálam sok mindent túlélt, és akár egy kis hajtás ól újat lehet növeszteni.


[link]

2020. jún. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)!
2020. jún. 23. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!