Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális az hogy zavar ha...

Normális az hogy zavar ha valaki letöröl a facebookrol?

Figyelt kérdés
10 éve fent vagyok, ezidő alatt elég sok ismerős felgyülemlett. 1100 körül. És néha szembesülök vele hogy régi ismerősök akikkel jóban voltunk csak megszakadt a kapcsolat évek óta, törölnek.. pedig én szívesen néztem hogy mi újság velük attól függetlenül hogy el távolodtunk.. normális hogy ez zavar ?
2020. jún. 23. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
nem, nem normális.
2020. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De valahol ez azt jelenti hogy a régi ismerőseim nem kíváncsiak rám, úgymond törölnek az èletükből, nem érdekli őket mi van velem pedig anno jóban voltunk. Én érdeklődéssel néztem ha épp kitettek valamit, hogy hogyan alakul a sorsuk.
2020. jún. 23. 12:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek jönnek-mennek, ezt el kell fogani. Normálisnak normális, ha valaki nehezebben dolgozozza fel, hogy aki anno közelebb állt hozzá, annak már nem számít. Nade éld te is a saját életed, mint ahogy ők is teszik. Ismerkedj, barátkozz, ne ragadj le a múltban, töltsd ki a benned lévő űrt és nem fog zavarni.
2020. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

"De valahol ez azt jelenti hogy a régi ismerőseim nem kíváncsiak rám"

Igen, ez pontosan ezt jelenti. De miért lennének kiváncsak rád ha amúgy évek óta nem beszéltek?

2020. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

4 talán az évtizedek óta tartó barátság tisztelete miatt

Engem is törölt több ismerősöm akivel már több mint 10 éve ismertük egymást egykor mindennapi kapcsolatban voltunk ma meg már még erről a nulla facebookról is tiltanak pedig nem csináltam semmit

Ilyen az élet, bunkók az emberek

2020. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Egyrészt fogalmunk sincs, hogy a kérdező milyen kapcsolatban volt azokkal akik törölték, de mikor azt hallom, hogy valakinek 1100 ismerőse van a facebook-on akkor mindig arra gondolok, hogy még azt is bejelölte, aki egyszer véletlenül együtt utazott a buszon.


Másrészt az, hogy valaki nem kiváncsi rád az mitől bunkóság? Lehetett volna tenni ellene, de nem foglalkoztál vele. Most meg már ő nem foglalkozik veled.

2020. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez akkor állnà meg a helyét ha ők kerestek volna de én nem válaszolok stb. De itt közösen “rontottuk “ el elsodort minket az élet. Ettől függetlenül volt hogy likeoltam amit kitett stb.. tehát szerintem nem jogos amit írsz.
2020. jún. 23. 12:43
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

"ez akkor állnà meg a helyét ha ők kerestek volna de én nem válaszolok stb. De itt közösen “rontottuk “ el elsodort minket az élet. Ettől függetlenül volt hogy likeoltam amit kitett stb.. tehát szerintem nem jogos amit írsz."


Így van, közösen rontottátok el. De ha elrontottátok akkor nem értem miért kellene a másiknak benntartani téged az ismerősei között. Talán sokkoló lesz de a "néha lájkoltam amit kitett" az nem olyan mintha amúgy ismernétek egymás.


Egyáltalán nem azt mondom, hogy feltétlenül törölnie kellett volna, viszont szerintem nem is kell meglepődni az ilyenen. Ilyenkor örülök, hogy az nincs facebook-om, mert megkímélem magam az ilyen jellegű álproblémáktól.

2020. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Én nem vagyok egy nagyon kiváncsi ember, talán ezért általában nem igazán érdekel hogy hol voltak az emberek kirándulni, hány gyerekük vagy unokájuk született, éppen grilleznek, vagy vettek egy kiskutyát. Az pláne nem hogy melyik oldalhoz húz a politikában. Talán ezért se nagyon használom a Facebook-ot, csak ha valamiért nagyon kell.

Kivéve a szeretteimet, barátaimat, mert érdekel hogy mi van velük, de velük találkozok is. Most lehet hogy még fog sertodni pár ember, de én is ki fogok törölni olyan embereket akikkel 5 éve nemcsak nem találkoztam, de még egy üzenetet se váltottam.

2020. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Még annyit hogy ezek az emberek akiket kitörlök amúgy olyanok akiket 10-15 éve egy társaságban voltunk kb 3 hónapig azóta semmi, nem találkoztunk azóta. 1-2éve bejelöltek, visszajelöltem, és ennyi. Nincs kommunikáció azóta se, semmi hogy vagy. Mivel nem használom gyakran az oldalt nem annyira érdekel, de a Messenger-t naponta használom és folyamatosan látom a képüket ezeknek az embereknek a múltam ól akiket gyakorlatilag már nem is ismerek.

Túl nagy jelentőséget nyújtasz a közösségi oldalakkal járó felületes dolgoknak mint a like, ami nem egyenlő a beszélgetéssel.

2020. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!