Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális az hogy zavar ha...

Normális az hogy zavar ha valaki letöröl a facebookrol?

Figyelt kérdés
10 éve fent vagyok, ezidő alatt elég sok ismerős felgyülemlett. 1100 körül. És néha szembesülök vele hogy régi ismerősök akikkel jóban voltunk csak megszakadt a kapcsolat évek óta, törölnek.. pedig én szívesen néztem hogy mi újság velük attól függetlenül hogy el távolodtunk.. normális hogy ez zavar ?
2020. jún. 23. 11:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazatok van, de amúgy annak idején az is volt a célja a közösségi oldalaknak hogy a rég nem látott ismerősökkel “felvenni a kapcsolatot” régi osztálytársat megtalálni stb. Úgy emlékszem ez volt amikor bejött. Meg a közeli ismerőseimnek, családtagjaimnak nem is szükséges látnom a posztjait hisz amúgy is privatban küldenek minden képet.. szerintem sokan úgy vannak vele hogy azért vannak fent hogy a régi ismerőseikkel lássak mi van hogy alakul a soruk, ha nincs is idejük beszélni ez az egyik célja a közösségi oldalaknak.
2020. jún. 24. 08:10
 12/14 anonim ***** válasza:

Volt idő, amikor ötszáz körül volt az ismerőseim száma. Ma kb. 70. Velük intenzív, erős kapcsolatban vagyok.

Akkor most én is tahó vagyok, mert sokat töröltem?

Egyébként nem csak ismerősöket lehet követni, hanem idgeneket is.

Ismerőseid élete törlés után csak akkor lesz rejtve, ha szorosra állította a kontrolt.

2020. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A te szemszögedből nézve normális, mert erre lenne igényed, és szembesülsz így azzal, hogy valaki elutasít. Ez számodra ismeretlen dolog.

Engem minimálisan zavarna, de utána megbékélnék vele, hogy igen, ez van, és én is tettem ezért, mert pl.: nem érdeklődtem X, Y után.

2020. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem kb 200 ismerősöm van, s rendszeresen törlök embereket - de csak azokat, akiket csak udvariasságból jelöltem vissza, mert egyesek bejelölnek egy találkozás után...volt, aki 4!! különböző fiókon volt az ismerőseim közt, egyet használ azt meghagytam. Aki bunkó, vagy idegesít, azt unfollow-ra teszem.
2021. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!