Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Insta storyba miért nem tudok...

Insta storyba miért nem tudok helyet megjelölni?

Figyelt kérdés
Szeretnék storyt kirakni de hiába kattintok rá hogy helymegjelölés nem ad ki semmit, sőt ha mást is rakok a képre pl egy #, GIF, ember megjelölés és utána szeretném a helyet akkor az előzőeket is leszedi róla. Mit kell hogy csinálják hogy megjelenjen a hely?

2020. jún. 23. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem régebben volt hasonlóval problémám csak nekem a sima posztoknál (azóta lehet kijavították). Szóval nekem nem engedte megjelölni a helyet ha ki volt kapcsolva a mobilomon a helymeghatározás. Ha bezártam az instát, bekapcsoltam a helymeghatározást és újra megpróbáltam, már engedte (saját helyet is beírni, tehát nem a pontos tartózkodási helyemet jelölte meg, csak valamiért azután engedett gépelni a "hely keresése" keresőbe) szóval esetleg próbáld meg úgy hogy be van kapcsolva a helymeghatározás😊
2020. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, addig próbáltam amíg rá nem jöttem. Nekem csak akkor engedi ha insta filter van a képen, rarakom a helyet majd a filtert le és akkor rajta marad!
2020. jún. 24. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!