Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kezdek nagyon félni mit...

Kezdek nagyon félni mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval már egy ideje hallok suttogásokat és elég para.

Egyszer kimentem wc-re, a wc tartály fölött van egy szellőző vagy micsoda, és mintha onnan hallanák ilyen suttágoskat hogy "segíts nekem" meg "segíts mert szét tép"

Aztán dobogás a padláson...

Jah és valamiért a wc ajtó ki volt nyitva pedig emlékszem hogy becsuktam 10 percel azelőtt mikor kijőttem.

Már 2 hete ez van és nagyon fosok kimenni este wcre... tudom gyerekes de na nemtudom hogy miket képzelek vagy micsoda de eléggé ilyesztő.

Lehet túl sok szellemes videòt néztem de, a dédim pár éve halt meg és az ő szobájából is szoktam hangokat hallani...



2020. jún. 23. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha hangokat hallasz akkor keresd fel a háziorvosod vagy egy pszichiátert.
2020. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi lehet meg fogom mert már tényleg kezdek megilyedni :S
2020. jún. 23. 23:31
 3/6 anonim válasza:
59%

Hány éves vagy?

En mikor tini voltam akkor képzeltem be ilyeneket. No para, szellemek nem léteznek! ( ne nezz horrorfilmeket) én azóta nem félek. 😀 25/N

2020. jún. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jah egyépként leszoktam a szellemes horror filmekről azoktól fosok nagyon, olyanokat nem nézek asszem csak egyszer láttam de azóta nem.

Amik nem szellemesek azokat szeretem, de szerintem nem amiatt van mert semmi ilyesmi nem volt benne

2020. jún. 24. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Majdnem biztos hogy a dédid van ott veled. Próbálj vele kapcsolatba lépni... pl E.V.P-vel (telefonodon bekapcsolod a hangfelvevőt, felteszel kérdéseket [mint pl: ki vagy? miért vagy itt a házamban? stb] és minden kérdés után vársz 20-30 másodpercet, hogy legyen idelye válaszolni).


Egyébként nem hallanák, hanem hallanén "mintha onnan HALLANÁK".

2020. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Idelye 😀
2020. jún. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!