Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány órakkor kezdődik a...

Hány órakkor kezdődik a reggeled munka napokon és hány órakkor szabad napon?

Figyelt kérdés

Illetve mi a reggeli rutinod, mit teszel annak érdekében, hogy könnyebben kelj fel?

Arra is kíváncsi lennék, hogy hánykor fekszetek le aludni, hogy kipihenten ébredjetek?



2020. jún. 24. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Munkanapon hivatalosan 8:30-kor kelek fel, hétvégén pedig 10 körül.

Igazából a teló már 7:30 körül ébreszt, de szeretek visszaaludni.

Lefeküdni éjfél és 1 között szoktam.

Sosem leszek kipihent.

2020. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Munakanapokon, ha délelőttös vagyok, akkor 7:00-kor szokott először csörögni az órám, majd erre jön még három szundi tízpercenként, és így 7:30 körül ébredek fel teljesen, és kelek ki az ágyból.

Nem vagyok kávéfüggő, de általában szeretek egy tejeskávét benyomni a reggeli mellé.


Amikor nem kell mennem dolgozni, akkor általában 9:00-ig szoktam durmolni, maximum 10:00-ig. Kicsit paradox a helyzetem, mert szeretek sokáig aludni, de ugyanakkor a kora reggeli hangulatot is szeretem, szóval az egyiket mindenképp be kell áldoznom.

Lefeküdni 1:00 és 3:00 között szoktam a legtöbbször, szeretek éjjelibaglyoskodni, de ezt reggelente mindig meg is bánom.


26/F

2020. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hány órakor kezdődik a reggelem munkanapokon? Hatkor.

Hány órakor szabadnapokon? Ötkor.

2020. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!