Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az előbb az utcán elhajtott...

Az előbb az utcán elhajtott egy hatalmas permetező(nek tűnő) autó. Mit locsolhatott?

Figyelt kérdés
Csak valami gyanúsra tudok gondolni, hiába nem vagyok az az ember, aki minden összeesküvést elhisz. Éjfél körül ment el, nagy robajjal, lassan, és valamit permetezett a hátsó feléből. Utat éjszaka felesleges lenne nedvesíteni, ráadásul esik az eső. Szúnyogok még nincsenek itt a környéken (és azokat repülővel szokták irtani). Mi lehetett akkor? :D Nagyon zavar, hogy nem tudom megmagyarázni, főleg hogy még sosem láttam ilyet korábban.

2020. jún. 25. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Az utat tisztította, nálunk is szokott el szokott ilyen menni.

Ennek ellenére most is élek. 😅

2020. jún. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szeged? :D
2020. jún. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Amúgy én azt hittem eleinte, hogy valami fertőtlenítés megy, mert eddig nem hallottam még ilyet, csak azóta, hogy jött ez a víruscucc.
2020. jún. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk régen azért mert így nem volt poros az út. Mint a parasztházban a vizes nyolcas.
2020. júl. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Valamiért csak most fedeztem fel, hogy érkeztek válaszok, szóval így majd' egy év távlatából is nagyon köszönöm a hozzászólásokat!


(#2 válaszoló: Nem Szeged, épp az ország túlfele, de örvendetes, hogy mindenhol létező jelenség az éjszakai permetezőautó:D🙌)

2021. máj. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!