Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van kedvenc Jungkook fanfictio...

Van kedvenc Jungkook fanfictionotok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék valami tényleg igényes ficit olvasni róla. Lehet felőlem magyar vagy angol is. Régebben a kedvencem a "Papert Hearts" volt egy Kártyavár nevű blogspot oldalon. Viszont szerintem az írónő átváltoztatta az oldalt nyilvánosról olyanra, hogy csak azok nézhessék meg, akiket meghív oda. Pedig nagyon igényes volt és hosszú meg érdekes. Ao3-an próbáltam keresgélni, néha össze is jött egy-egy jó. Wattpadon pedig szerintem kevés igazán jó van. Sajnálom, ha ezt mondom és ott írsz (én is amúgy), de lehet csak az én bénaságom, hogy nem találtam még jót ott. Szóval ha van kedvencetek (nyugodtan lehet az smut, 18+, de lehet fluff meg angst meg minden más kategória).

2020. jún. 25. 00:47
 1/4 anonim válasza:

Én ezeket olvastam:

[link]

[link]

[link]

Ha esetleg érdekelnek bl fanfictionok:

[link]

[link]

2020. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kiválasztva

A tetovált srác

Az erő benned van

Kitaszítva

Kényszer

Akarat (a kényszer folytatása)

Esküdj!


Mit tegyek, ha szeretlek?

Ezek mind Jungkook fanfiction történetek. (hetero)

2020. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

blondebaby97 összes könyvét ajánlom, pláne az Arrogáns szomszédom ficit

De amúgy azokat is olvastam amiket a többiek küldtek és imádtam egytől egyig

2020. júl. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon igényes könyvből a Bood Ink nevű fanfictiont tudom ajánlani, amit wattpadon találhatsz meg. Angol nyelven van írva, választékosan. A könyv majdnem 100 részes, ebből szerintem maximum 2 olyan fejezet volt, ahol kicsit sokaltam a leírást. Ha tudsz angolul, vagy tanulod a nyelvet, akkor ez tökéletes számodra. (Nagyon sokan a legjobb wattpadon ff-nek tartják, ami Jungkookról íródott.)
2020. júl. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!